Prisijunk

PANEVĖŽIETI,

Nori prisijungti prie Ekranas Ultras, bet tau kyla klausimų prieš pradedant aktyviai palaikyti savo miesto komandą? Mes tau padėsime, čia turėtum rasti visus tau rūpimus atsakymus.

1. Noriu prisijungti prie Ekranas Ultras. Ką man reikėtų daryti?

Visų pirma, norint prisijungti prie Ekranas Ultras, tau reikėtų ateiti į Panevėžio „Žemynos” stadioną, Pirmosios Armados tribūną.

2. Ar būtina turėti šaliką, „Ekrano” marškinėlius ir t.t.?

Ne, nebūtina.

3. Ar yra kokie amžiaus apribojimai?

Ne, amžiaus apribojimų nėra. Mūsų būryje yra ir moksleivių, ir studentų ir vyresnių. Visus mus vienija TIK vienas tikslas – palaikyti FK „Ekraną”.

4. Žinau, kad FK „Ekranas” žaidžia ir kituose Lietuvos miestuose. Ar organizuojamos išvykos į kitus miestus palaikyti gimtojo klubo?

Taip, išvykos į kitus miestus palaikyti FK „Ekrano” yra neatsiejama Ekranas Ultras gyvenimo dalis. Apie kiekvieną planuojamą išvyką į kitą miestą gali rasti informaciją mūsų Pirmosios Armados facebook puslapyje.

5. Kiek kainuoja išvykos?

Į šį klausimą sunku atsakyti, nes tai priklauso nuo to kur važiuojame, kokiu transportu ir kiek žmonių susirenka kelionei.

6. Ar Ekranas Ultras apsiriboja vien tik FK Ekrano palaikymu?

Ne, mes neapsiribojame vien tik klubo palaikymu. Taip pat palaikome Lietuvos nacionalinę rinktinę, organizuojame futbolo pasižaidimus, kraujo donorystės akcijas, darome sezono uždarymus, dalyvaujame fanų futbolo čempionatuose.

LAUKSIME TAVĘS MĖLYNAI RAUDONŲ TRIBŪNOJE!

MUMS TAVĘS REIKIA!

PALAIKYK SAVO MIESTO KOMANDĄ!

Kitos rungtynės

Išvykų TOP 5
Prisijunk prie Mūsų!