FK „Ekranas” – FK „Tauras” 4-1 (2010 08 01)

Į Panevėžį atvykstantis „Tauras”, vertė nerimauti ir galvoti apie tikrai sunkią kovą aikštėje. Likus daugiau nei valandai iki mačo pradžios pradeda rinktis žmonės. Likus 30 min. iki pradžios apsiniaukia dangus, pakyla vėjas, prasideda kol kas nesmarkus lietus, bet jis nepabaido ir į tribūną priverčia susirinkti 40 snukelių. Su švilpuku pradedamas palaikymas, kurio negalima vertinti labai gerai tačiau peikti taip pat neišeina. Vietomis suskambėdavome tikrai neblogai. Atvykusi saujelė „TauRagų”, prasedėjo išsikabinę vėliavas, fanatelinimo požymių nepamatėme, tik po „Tauro” įvarčio buvo uždegta raudona dumšaškė. Nepalaikymo priežastis buvo komandos geltonos spalvos apranga. O mačas, kaip ne keista, klostosi puikiai, jau 7 minutę pirmaujame 1:0, po dar 7 minučių jau priekyje 2:0, pirmo kėlinio pabaigoje įmušamas ir trečias įvartis. Kėlinys baigiasi triuškinančiu rezultatu 3.0. Prasideda antras kėlinys, „Ekranas” toliau atakuoja, bet 52 minutę „Tauras” muša įvartį ir švelnina rezultatą. Tačiau galutinį tašką 65 minutę nuostabiu įvarčiu padeda Ramūnas Radavičius iš 30 metrų iššovęs tiesiai į devyniukę. Mačas baigiasi rezultatu 4:1 ir mes, dar labiau atitrūkę nuo varžovų, įsitvirtiname pirmoje A lygos vietoje. Komanda padekoja už palaikymą, mes jiems už pergalę ir išsiskirtome iki kitų varžybų, O KITAS MAČAS ŠIAULIUOSE RUGPJŪČIO 8 D. SEKMADIENĮ, 18.10 VAL. KELIAS NETOLIMAS, KELIONĖ NEBUS BRANGI, TAD TU PRIVALAI KELIAUTI KARTU IR PALAIKYTI MYLĖNAI RAUDONUS ŠIAULIUOSE IR IŠPLĖŠTI DAR VIENA PERGALĘ.