Dėl pirotechnikos naudojimo rinktinės rungtynėse

DSC_0150-viŠįvakar Nacionalinės Lietuvos vyrų futbolo rinktinės aistruolių aktyvas paskelbė savo nutarimą dėl pirotechnikos naudojimo artėjančių rinktinės rungtynių metu.

Mes, Nacionalinės Lietuvos vyrų futbolo rinktinės aistruolių aktyvas, kurį sudaro visų organizuotų Lietuvos futbolo klubų palaikymo grupių atstovai, pareiškiame, kad per artimiausias rinktinės rungtynes namuose (2014 m. spalio 9 d. prieš Estiją ir spalio 12 d. prieš Slovėniją) pirotechnikos aktyviausioje tribūnoje nenaudosime.

Tokį sprendimą esame priėmę dar šių metų pavasarį. Tuomet bendrame susirinkime su Lietuvos futbolo federacijos atstovais mainais už ramybę nacionaliniame čempionate pasiekėme tokį susitarimą. Susirinkime dalyvavo didžiosios daugumos fanų grupių atstovai. Savo duoto žodžio ketiname laikytis.

Pastaruoju metu sklando gandai apie alternatyvias Lietuvos rinktinės palaikymo iniciatyvas. Kiek žinoma, ketinama naudoti pirotechniką tribūnoje, už kurią esame atsakingi mes — LFF stadiono Pietų A. Atsižvelgdami į tai, kad atsakomybę už palaikymą šioje tribūnoje prisiimame mes, teigiame, kad alternatyvių akcijų, nesuderintų su aktyvu, netoleruosime.

Kreipiamės į visus, kurie ketino prisijungti prie alternatyvios akcijos ir raginame to nedaryti. Priešingu atveju kils didžiulių problemų visiems, atėjusiems į aktyviąją tribūną. Tai taip pat išprovokuos papildomų kliūčių atsiradimą organizuojant palaikymą A lygos ir kitose nacionalinio lygmens varžybose. Tikėtina, kad pirotechnikos naudojimas šių rungtynių metu atsilieps baudomis asmenims, kurie buvo anksčiau sulaikyti dėl neva įvykdytų pažeidimų rinktinės rungtynių metu.

Mėginimą nesilaikyti aktyvo prašymų laikysime provokacija ir į tai reaguosime atitinkamai.

Pasirašo

Nacionalinės Lietuvos vyrų futbolo rinktinės aistruolių aktyvas

www.ultras.lt

Comments are closed.

Kitos rungtynės

Išvykų TOP 5
Prisijunk prie Mūsų!