FK „Ekranas” – FK „Šiauliai” 3:1 (2010 05 09)

Aukštaitijos derbis „Aukštaitijos” stadione. Į tribūną susirenka apie 70 armadiečių, kurių dainos jau 3 minutę prišaukia įvartį į Šiaulių vartus. Mačo pradžia gera, nuotaikos geros, nes po kelių pastarųjų rungtynių jau nejauku ir sakyti koks gali būti rezultatas. Oponentų iš Šiaulių apie 20, jie taip pat užvedinėja komandą. Oro sąlygos palaikymui netrukdo, todėl garsas gana neblogas. FKE atakuoja, daug progų, virpstų, bet antrajame kėlinyje, išguldę visą Ekrano gynybą, gražų įvartį pelno šiauliečiai. Aišku, nuotaikos sugenda, tačiau su viltim širdyje laukiam įvarčių. Taip ir atsitinka – Kučys nuo 16 m smeigia kamuolį į vartus ir rezultatui tapus 2:1 tribūna atsigauna. Netrukus sulaukiame ir 3 įvarčio, kurį muša Matovičius ir viskas tampa aišku. Pagaliau tvirta ir taip laukta FKE pergalė. Bet žiūrim toliau – laukia įdomi savaitė, nes trečiadienį vyksime į Marijampolę, o šeštadienį kiekvienas save gerbiantis PA narys privalės vykti į LFF taurės finalą, kuris šiemet vyks Kaune. Nestabdom.