FK Ekranas – FK Atlantas 2013.08.20 (1:0)

1185212_505174762890952_429845667_n

Sunkiai iškovota, išvargta, bet išplėšta iš Atlanto rankų pergalė. Dar kartą visus sveikiname! O dabar apie tai kaip viskas klostėsi ir kaip atrodėme mes šį mačą. Labai daug apie žaidimą šio aprašymo autorius neparašys, nes nelabai jį matė, bet apie tribūnos pasirodymą pakalbėti daugiau galime. Pradžioje apie žaidimą. Visoje šioje futbolo dramoje reikėtų paminėti tris labai svarbius ir kvapą užgniaužiusius momentus. 41 min. Baranauskas griauna Atlanto žaidėją ir gaunama pėndelį į mūsų vartus, akyse jau matosi rezultatas 0:1, bet tąkart buvo Tado diena ir jis atrėmė Razulio smūgį taip sugrąžindamas intrigą. Antras momentas jau buvo kur kas smagesnis, nes 50 min. komandos legionierius M.Vučetič po jo tautiečio perdavimo kalą vinį į Atlanto vartus ir mes pagaliau pirmaujame 1:0. Einant antram kėliniui į pabaigą, gynyboje nesusikalbėjimas ir Kauneckas kaip reikiant išgąsdina visą Aukštaitijos stadioną nepagaudamas kamuolio, bet viskas gerai, kas gerai baigiasi. Tiek apie futbolą, na o dabar apie palaikymą. Tribūnoje apsilanko jau standartinis kiekis žmonių – 30, kurie šį mačą tikiuosi atidavė visas jėgas kaip ir teksto autorius, o vaizdinį palaikymą sukūrė vieną gražesnių šį sezoną. 1079777_10200608294877528_528131262_nMačo pradžioje sektoriuje suplazda 4 mėlynai raudonos mojuojamas vėliavos ir viena debiutavusi su islandai AMF tematika,1082419_10200608294837527_1403881598_n užsikuria mėlynai raudoni dūmai ir pasideda palaikymas, kuris nors ir buvo banguotas, bet ne pats prasčiausias. Po atremto pėndelio palaikymas pakyla ir tęsiasi iki pertraukos. Antras kėlinukas buvo, kaip jau žinome kur kas smagesnis. Kėlinuko pradžioje uždegami raudoni fajeriai, kurie tribūna nutvieskia ryškia raudoną šviesa. Po įvarčio tribūna įsiaudrina dar daugiau degami strobai ir palaikymas dar pagerėja. Laikas tiksi, FKE sunkiai, bet laiko persvarą 89 min. užkuriame dar šiek tiek strobų ir pradėjome švęsti pergalę. Deja, bet teisėjas šventės šventimą nukėlė dar 4 min. į priekį, gal taip bandydamas pagelbėti Atlantui, nežinia…Rungtynės baigiasi, mes iš paskutinių dėkoje komandai, jie mums, žiūrovai keliauja į namus,  o PA vyrukai trumpai atšvęsti sunkios pergalės. Ačiū buvusiems, pirmyn mėlynai raudoni!

P.S No pyro – no party!

O pratęsti pergalių seriją siūlome šeštadienį ( 24 d.) Šiauliuose. FKE ten susikaus su vietos Šiaulių ekipa, kaip visada ten keliausime ir mes. Preliminarus išvykimo laikas ~ 16 h. Registracija telefonu 865666773 Mantas. Daugiau informacijos čia.

Keliauk kartu ir palaikyk savo miesto komandą!