FK Ekranas – FK Kruoja (1:3) 2013-07-07

Apie tokias varžybas noro rašyti aprašymą tikrai nėra, o ir jas prisiminti yra nemažiau sunku, tad trumpai, lakoniškai ir be didesnių išvedžiojimų pateikiame įvykių eigą. Sekmadienis ir 20 val. vakaro puikus laikas praleisti vakarą stadione ir palaikant mylimą komandą. Šiam malonumui neatsispyrė tik 33 asmenys, kurie mačo pradžioje sukūrė gerą garsą, o ir užsivedimo netrūko, ko negalima būtų pasakyti apie komandą. 42 min. FKE gauną „golą į rūbinę” ir į pertrauką išeiname nusiminę. Antras kėlinys ne ką geresnis, o ir palaikymas nebežavi. Bandymas sugrąžinti sos cagon’ą nauju ritmu nepavykęs, o pasirodo ir žodžių nemokančių buvo nemažai, paliekame šią dainą netolimai ateičiai ir stebim kas vyksta toliau, o toliau dar blogiau. 60 min. FKE gauna antrą golą ir apie pergalę mintys tolsta, o ir lygiųjų nelabai matyti. 87 min. smeigiamas galutinis peilis ir švieslentė rodo 0:3, komanda ima skubėti, dėti pastangas, po minutės E.Varnas mušą įvartį, kuris tą vakarą ir buvo paskutinis. Šios rungtynės tapo išskirtinės keliais aspektais: FKE pirmą kartą istorijoje pralošė Kruojai, o Aukštaitijos stadionas po trečio Kruojos įvarčio sprogo iš džiaugsmo. Toks buvo sekmadienio vakaras. Po mačo vieni keliauja  namo, kiti nuplauti apmaudo po pralaimėjimo.