FK Ekranas – FK Šiauliai (2:1) 2013.06.15

Šeštadienis 14 valanda, mačas su Šiauliais. Turbūt pats „geriausias” laikas futbolui…nes reikia LRT televizijai transliaciją parodyti Lietuvos futbolo mylėtojams ir ką gi jie pamatė? Ogi tuščią stadioną ir kiek įdomesnį žaidimą. Iniciatyva viso mačo metu priklausė Ekranui, daug neišnaudotų progų ir netaiklių smūgių, o kas vyko tribūnose? O ten liūdna ir niūru. PA sektoriuje susirenka vos  25 asmenys, vangiomis nuotaikomis ir silpnais balsais palaikę komandą mačo metu ir 5 Šiaulių fanai, kurie tiesiog stebėjo futbolą. Iki 34 minutės rezultatas buvo lygus, kol A.Vaskela perkėlė kamuolį per T.Kaunecką ir įsiveržė į priekį 0:1. Pirmas kėlinys taip ir baigėsi mūsų nenaudai. Antras kėlinukas prasidėjo keitimais, kas 56  minutę pasiteisino ir komandos senbuvis E.Varnas taikliu smūgiu nuginkluoja Šiaulių vartų sargą ir jau 1:1. Palaikymas kiek atsigauna ir jau nebe toks absurdiškas, kartais suskambantis gersiau. Einant rungtynės į pabaigą, 90 minutę jaunasis talentas D. Norvilas sudėtingu smūgiu veda komandą į priekį,po kelių minučių aidi finalinis švilpukas ir sunkiai išplėšta pergalė mūsų rankose. Padėkojame komandai, komanda padėkoja mums už palaikymą nors ir labai prastą, skirstomės ir keliaujame švęsti pergalės.

Kitas rungtynes žaisime trečiadienį birželio 19 d. Tauragėje 18 h. Suprantame, kad laikas prastas ir atstumas ne mažas, tačiau reikia visais būdais stengtis nukeliauti į rungtynes ir palaikyti mūsų komandą. Tad visi visi kas tik turite menkiausią galimybę keliaujame į Tauragę. Išvykimas 15h ( vėliausiai 15.30 min) nuo Muzikinio teatro. Registracija pas Mantą telefonu 865666773