Alytaus „Dainava” – Panevėžio „Ekranas” (1:3) 2013.03.09

Pirmasis A lygos mačas, Kaune su FK Dainava. Su viltim širdy gyvenome po pralaimėtos Supertaurės, kad į šį mačą nuvešime nors panašų skaičių žmonių. Deja, kaip visada svajonėms neverta išsipildyti. Į Kauną atkeliauja 35 asmenys. Saulė šviečia, bet žiemiškas vėjas tiesiai į veidus, neleidžia jaustis šiltai. Mačo pradžioje pakeliamas baneris su užrašu KYLAM Į KOVĄ ir uždegami mėlynai raudoni dūmai, kurių pasirodo normaliam vaizdui sukurti buvo per mažai. Taip pat galime paminėti, jog buvo atliktas eksprontinis dainavimas su Dzūkų Tankais, pavadinimu „Zdarof bernai“, kuris „prilipo“ po fanų čempionato Ariogaloje. Palaikymas viso mačo metu pastovus vidutinis, kartais iššaunantis į kiek padoresnį lygį ir tame plyname NFA stadione suskambame gan neblogai. Rungtynės gražios, greitos ir su gražiais įvarčiais. 4- ąją minutę Učė galva muša įvartį ir pirmaujame 0:1 . Dar po 10 minučių uždirbamas 11 m baudinys į Dainavos vartus ir mes jau priekyje 0:2. Dar beveik po 20 min. Buinickis kalą vinį į Dainavos vartus ir jau priekyje 0:3. Rungtynės kaip ir laimėtos. Antrajame kėlinyje Dainavai pavyko sumažinti persvarą, kai baudos smūgiu Kaunecką nuginklavo Padaigis ir rezultatas 1:3. Rungtybės priartėjo prie pabaigos, aidi teisėjo švilpukas, padėkojame žaidėjams, jie mums ir skubame į savus transportus šildytis ir keliaut namo. Kitas susitikimas pagaliau namuose su FK Kruoja. Pirmyn į kovą!!!