Panevėžio „Ekranas” – Marijampolės „Sūduva” (2:2) 2012.09.16

Po rinktinės lygiųjų į stadioną kvietė centrinė A lygos dvikova. Kas kitur būtų visų laukiama šventė, mūsų šalyje, tiesiog kažkas žaidžia stadione… Taigi mūsų mače 47 ,o stadionas pustuštis. Rungtynių pradžioje užkuriame dumšaškes ir fajerius. Šventė mums ir tikimės, kad žaidėjai bus „užsivedę”. Pirmas kėlinukas nuobodus, bet stengiamės palaikyti komanda. Puse rungtynių laiko ir rezultatas 0:0. Antras kėlinukas mums prasideda ne ypač gerai, nes Sūduva kala du įvarčius ir numuša nuotaiką, tačiau FKE suranda jėgų ir per kelias minutes lygina rezultatą… Visi užsivedę tad dar padeginam dumšaškių, fajerių ,o SS užkuria galingus dūmus ir to pasekoje vienas iš jų iškeliauja su ACAB. Taigi žaidimas vyksta ir FKE muša baudinį, tačiau Marko smūgį traukia Sūduvos vartininkas. Nusivylimas, bet ir lygiosios iš 2:0 yra geriau nei nieko.