Marijampolės „Sūduva” – Panevėžio „Ekranas” (2:3) 2012.07.01

Vasara, atostogos, geras oras ir gera kompanija ir gaivieji gėrimai sutrukdė į svarbų mačą nuvežti didesnį kiekį PA narių, o gal tiesiog per daug išlepome ( klausimas pamąstymui). Tad iš Panevėžio pajuda 17 armadiečių, dar du atkeliauja iš Vilniaus,  sektoriuje turime 19 asmenų. Iš karto galime teigti, kad tokio mačo seniai neregėjome, tad palaikymas nuėjo į antrą planą ir jis didelio įsūdžio nepaliko. Verta paminėti svarbu faktą, kad Marijampolėje prieš Sūduvą iki tol nelaimėjome 6 metus. Dainavimas nors ir be didesnių pauzių, tačiau neitin garsus ir kokybiškas, po įvarčių kiek pakylantis. Pimąjam kėliniui einant į pabaigą 35 min. Velička muša įvartį ir mes jau priekyje. Antras kėlinys prasidėjo Sūduvos atakomis ir spaudimu, tačiau 72 min. ir vėl Velička kala gražų golą nuo galvos ir mes jau užtikrintai priekyje 2:0. Deja, mačo pabaiga buvo nėrvinga, Sūduva sušvelnino rezultatą jau 83 min., o 86 min. jau ir išlygino. Mūsų nuotaikos ima daryti nebe tokios teigiamos kaip buvo iki šiol, bet to mačo didvytis Velička, smeigia įspūdingo grožio įvartį maždaug iš 30 metrų jau antrą pridėto laiko minutę ir mes priekyje 3:2. Žaidėjai atbėga pas mus, mes tuo tarpu pas juos ir apsauga net nespėjusi sumirksėti mus jau bando sugaudyti aikštėje, deja jiems tai sunkiai pavyko, kol mes patys negrįžom į sektorių. Mačas baigiasi, visa komanda ateina pas mus paspaudžiame vieni kitiems rankas, padekojame, padainuojame kartu ir keliaujame švęsti pergalės. Kelionė namo vienus užmigdo, kitus užveda pokalbiams kas laimės? Ispanija ar Italija? Namai pasiekiami gan greitai ir visi išsiskirstome. Gailėkitės, kas nekeliavot kartu!