Panevėžio „Ekranas” – Alytaus „Dainava” (3:2) 2012.06.20

Mačas kada stadione konkuravome su Dzūkų Tankais į sektorių pritraukė 44 asmenis, alytiškių tą dieną Panevėžį aplankė 25 žmonės. Pirmosios minutės prasidėjo chaotišku žaidimu, abi komandos atlikinėjo daug netikslių perdavimų. Taip pirmam kėlinukui einant į pabaigą Dainava įsega įvartį ir į pertrauką išeiname pralaiminėdami. Po pertraukos komanda išeina susikaupusi ir jau 47 min. po kampinio Samusiovas kala golą į alytiškių vartus. Lygiosios. Po 5 min. FKE legionierius Učė muša įvartį ir mes jau priekyje 2 : 1. Tribūnoje uždegamos kelios mėlynai raudonos dumšaškės ir raudoni stroboskopai, paskui kuriuos seka begalė garsinių užtaisų. Po mažojo pyro šou tribūną aplanko policininkai, įspėdami, kad sprogdinti stadione negalima, o deginti leidžiama. Pareigūnai iš sektoriaus palydinimi garsinėmis betardomis  58 min. Vertelis dar didina rezultatą ir mes jau tvirtai priekyje 3 : 1. Bet ne viskas yra gerai, kas gerai baigiasi. Dainava 73 min. švelnina rezultatą. Aikštėje toliau verda aistros, dar kelios neišnaudotos progos ir sulaukiame finalinio švilpuko. Pergalė nors ir sunki mūsų rankose. Palaikymas šio mačo metu, pasirodė aukščiau vidutinio lygio, o kartais pasiekė net gerą lygį. Reikia paminėti, kad įvestas naujas gabaliukas visiems 44 asmenims patiko ir  buvo atliekams kiek ilgiau nei atliekami kiti gabalai.