LFF taurė: Vilniaus „REO” – Panevėžio „Ekranas” (0:2) 2012.04.10

Pirmasis LFF mačas su Vilniaus Reo ekipa sulaukė mažai norinčių jį pamatyti. ,,Puikus“ laikas futbolui iš Panevėžio privertė pajudėti 7 PA narius, dar 2 keliavo mašina, visi kiti likę prisijungė jau sostinėje. Kelionė į Vilnių rami, greita ir Sportimą pasiekiame likus 30 min iki mačo pradžios. Sueiname į sektorių, užsirišam vėliavas ir su švilpuku pradedam palaikymą. Sektoriu iš viso 18 žmonių, palaikymas nieko nedžiuginantis, bet kartais suskambėdavo gan padoriai. Komanda atakuoja, bet kaip dažnai būna įmušti nepavyksta. Pirmas kėlinys baigiasi be įvarčių. Antro kėlinys prasideda, prasideda ir palaikymas, kuris irgi nieko labai ir nepasikeitė nuo pirmojo. 64 min. Velička pagaliau mušą įvartį ir galima jau lengviau atsipūsti, pergalę užtvirtina Lukša kalą dar vieną golą ir jau 2:0. Mačas baigiasi, nusirišam vėliavas ir keliaujam namo. Ačiū labai tiems kas keliavo, o dabar registruojamės visi kelionei į Kauną, į mača su Dainavą!!!