FK „Ekranas” – VMFD „Žalgiris”(1:2) 2011.08.14

Vasaros sekmadienis, stiprus varžovas, neblogas oras ir tikimybė, kad į tribūną susirinks didesnis skaičius nei visada, bet deja įvyksta viskas kaip visada. Į tribūną susirinkę 34 asmenys, kurie šiaip ne taip bando palaikyti komandą nors ir anapus stadiono svečių iš Vilniaus buvo žymiai žymiai daugiau. Mačo pradžioje keliamos mojuojamos vėliavos, paleidžiami dūmai, įvyksta trumpas nesusipratimas dėl arbitro paskelbtos tylos minutės tačiau viskas išsisprendžia ir palaikymas tęsiasi, kad ir ne koks jis buvo. Komanda žaidžia taip lyg tai buto eilinis A lygos mačas ir jis nieko nelemtų tad gauna įvartį jau 8 minutę ir nuotaika dar labiau krenta. Prasidėjus antram kėliniui buvo tikėtasi, kad situacija pasikeis tačiau bemąstant FKE gauna dar vieną golą ir 49 minutę rezultatas baisus 0:2. Komandą pastebėjus, kad nebėra kur trauktis ėmė atakuoti ir 68 minutę FKE sušvelnina rezultatą. Tribūna pradeda judėti, užkuriami pora fajerių ir šiek tiek palaikymas pakyla. Laikas eina įvarčių reikia, aikštėje verda kova, teisėjas kuo toliau tuo labiau stebina savo ”sugebėjimais” teisėjauti. Finalinis švilpukas, rungtynės baigiasi ir visi nuliūdę keliauja namo, o kiti nuplauti pralaimėjimo skaudulio