Champions league: FK „Ekranas” – FC „Valletta” (1:0) 2011.07.19

Ką galima pasakyti apie tokias rungtynes. Koks skirtumas kaip žaidė, svarbu rezultatas tinka. Ką gi girdėjome,kad bilietus perka,tačiau negalvojome ,kad išvysime pilnutėlį Aukštaitijos stadioną. Į Pirmosios Armados tribūną susirenka apie 65  žmones,o maltiečių panašiai tiek pat, tačiau jie turi „privilegijų” t.y. visą C tribūną ir grupelę robokopų. Su teisėjo švilpuku iškeliama choreo… Daug žadėto lietaus nė kvapo. Kepinanti saulė ir mūsų balsai, kurių niekas negaili. Palaikymas pirmajame kėlinuke tikrai geras, nes jau nuo 4-osios minutės pirmaujame.  Antrasis prasideda vangokai, bet Valletta nemuša. Apie antrojo kėlinuko vidurį išmetame konfetį bei pamosikuojam vėliavomis. Teisėjas skelbia mūsų pergalę 1:0 ko pasekoje patenkame į III UEFA ČL etapą. Šampanas, juostos į aikštę ir pašėlioti už stadiono ribų.

Forza Ekranas!

11 Responses to “Champions league: FK „Ekranas” – FC „Valletta” (1:0) 2011.07.19”

• Eima:

Gal kas rytoj i Panevezi is Vilniaus vaziuos ir gali du zmones paimt? (867035378)

• mantoosas:

Sveiki judeiu rytoj 863427877

• Marius:

WHoooooo EKRANAS 1 : 0 Valleta . Sveikinimai visiems !!! xDD :DD

• Shaggy:

Так где игра будет? В Паневежисе или в Каунасе? Ваш стадион не подходит для игр еврокубков? (фанат БАТЭ)

• Mantas:

b Kaynace budem igrat

• A.:

в Каунасе

• Shaggy:

А чего у вас такой форум вялый? Нигде не нашел обсуждения предстоящего матча.

• Mantas:

Budet обсуждения предстоящего матча 🙂

• Smersh:

Молитесь, северяне! Желто-синие идут…

• Valiukas:

Kaip supantu, dar gali ir Panevėžy vykt:
    Šiandien vakare paaiškės, ar komanda galės rungtyniauti Panevėžio „Aukštaitijos” stadione ar turės rinktis kitą Lietuvos stadioną. (fkekranas.lt)