Archive for the ‘Rinktinė’ Category

Anglija – Lietuva 2014.03.27 4:0…

Ilgai laukta kova su Anglijos ekipa įvyko. Įvyko ji Wembley stadione, kuriame futbolo stebėjo visi 90 tūkstančių žmonių. Tarp tos masės žmonių liko nepastebėti ir lietuviai, kurių tikslaus skaičiaus nežino niekas. Bet mes žinome, kad šį mačą stebėjo dvidešimtinė PA narių, kurie savo balsais palaikė Lietuvos komandą.

Plačiau apie palaikymą, atmosferą ir kelionės įspūdžius tikėkimės papasakos, tie kurie ten pabuvojo, o dabar Jūsų dėmesiui nuotrauka su šauniu būriu draugų dar prieš istorinį mačą!

10977_10202845118963957_5925635485379358136_n

DŽIUGINANTI PERGALĖ IR SKAUDI NE SEKMĖ…

DŽIUGINANTI PERGALĖ IR SKAUDI NESĖKMĖ…

10672266_10202992071028177_3908816766079874025_n

Taip galima trumpai apibūdinti rinktinės pasirodymą Vilniuje kovoje su estai ir slovėnais. Daugumą viską matė savo akimis stadione, o labiau patingėję per TV ekranus. Nesame futbolo ekspertai, tad ir aptarinėti pačio futbolo nepradėsime. Geriau apie tai kas vyko tribūnoje ir miesto gatvėse. Trumpai.

Palaikymas mače su estais buvo vienas aukščiausių kokių yra buvę. Užsivedimas, energija ir noras išplėšti pergalę leido sukurti  gerą palaikymą sektoriuje. Deja, apie tokį gerą palaikymą su slovėnais pasakyti negalima. Nors ir įvestas naujas gabaliukas ( jo teksto autorius PA narys ), kuris suskambėjo rimtai, tvarkingai ir gana garsiai. Kalbant apie vaizdinį palaikymą, tribūna mače su estais buvo skurdoka, choreo nebuvo paruošta, mojuojamų vėliavų trūko. Štai mačui su slovėnais truputėlį buvo pasiruošta. Tribūnoje suplazdėjo trispalvės, Vyčio vėliavos. Verta paminėti, kad prieš mačą su slovėnais buvo suorganizuota ir eisena, kuri nusidriekė nuo Rotušės iki stadiono. Eisenoje dalyvavo per 100 žmonių, kurie truputėlį pakėlė miestą ant kojų ir pristabdydami eismą gatvėse.

Foto K.Černiauskaitės čia!

LIETUVOS FUTBOLO RINKTINĖ VILNIUJE! LAUKIA KOVA SU ESTIJA IR SLOVĖNIJA!

947053_10151531847609584_585423820_n

Lietuvos rinktinė tęsia kovas. Jau šią savaitę mūsų laukia du svarbūs mačai LFF stadione, Vilniuje. Mūsų rinktinė kausis su estų ir slovėnų rinktinėmis. Kiekvienas Jūsų balsas aukso vertės, tad pasiimk tris gražiausias spalvas ir ateik į stadioną! Susitiksime aktyviausiame Pietų A sektoriuje!

Spalio 9 d. 21.45 val. Lietuva – Estija;

Spalio 12d. 21.45 val. Lietuva – Slovėnija;

Tiems, kas dar neturi bilietų juos galite įsigyti čia!

Pirmyn lietuviai!

P.S apie rinktinės palaikymą šiuose mačuose skaitykite žemiau esančiame straipsnyje.

Dėl pirotechnikos naudojimo rinktinės rungtynėse

DSC_0150-viŠįvakar Nacionalinės Lietuvos vyrų futbolo rinktinės aistruolių aktyvas paskelbė savo nutarimą dėl pirotechnikos naudojimo artėjančių rinktinės rungtynių metu.

Mes, Nacionalinės Lietuvos vyrų futbolo rinktinės aistruolių aktyvas, kurį sudaro visų organizuotų Lietuvos futbolo klubų palaikymo grupių atstovai, pareiškiame, kad per artimiausias rinktinės rungtynes namuose (2014 m. spalio 9 d. prieš Estiją ir spalio 12 d. prieš Slovėniją) pirotechnikos aktyviausioje tribūnoje nenaudosime.

Tokį sprendimą esame priėmę dar šių metų pavasarį. Tuomet bendrame susirinkime su Lietuvos futbolo federacijos atstovais mainais už ramybę nacionaliniame čempionate pasiekėme tokį susitarimą. Susirinkime dalyvavo didžiosios daugumos fanų grupių atstovai. Savo duoto žodžio ketiname laikytis.

Pastaruoju metu sklando gandai apie alternatyvias Lietuvos rinktinės palaikymo iniciatyvas. Kiek žinoma, ketinama naudoti pirotechniką tribūnoje, už kurią esame atsakingi mes — LFF stadiono Pietų A. Atsižvelgdami į tai, kad atsakomybę už palaikymą šioje tribūnoje prisiimame mes, teigiame, kad alternatyvių akcijų, nesuderintų su aktyvu, netoleruosime.

Kreipiamės į visus, kurie ketino prisijungti prie alternatyvios akcijos ir raginame to nedaryti. Priešingu atveju kils didžiulių problemų visiems, atėjusiems į aktyviąją tribūną. Tai taip pat išprovokuos papildomų kliūčių atsiradimą organizuojant palaikymą A lygos ir kitose nacionalinio lygmens varžybose. Tikėtina, kad pirotechnikos naudojimas šių rungtynių metu atsilieps baudomis asmenims, kurie buvo anksčiau sulaikyti dėl neva įvykdytų pažeidimų rinktinės rungtynių metu.

Mėginimą nesilaikyti aktyvo prašymų laikysime provokacija ir į tai reaguosime atitinkamai.

Pasirašo

Nacionalinės Lietuvos vyrų futbolo rinktinės aistruolių aktyvas

www.ultras.lt

Lietuva – Lichtenšteinas 2013.09.10 (2:0)

DSC_0388-viPagaliau pergalė! Lietuviai pagaliau parodė, kad moka žaisti futbolą ir nugalėjo. Du gražūs įvarčiai, galėjo drąsiai būti dar du..Po beveik metų pertraukos pagaliau išplėšę pergalę keliavome linksmi namo.

Šią pergalę pamatė NET 6 PA vyrukai. 4 žmonių ekipažas iš Panevėžio ir dar 2 vaikinai prisijungė Marijampolėjė. Daug kas klausinėjo ir stebėjosi kodėl toks mažas skaičius mūsų stebėjo šį mačą stadione? Atsakykite patys sau, o aš dar ir užvesiu ant kelio! Atsakymai: darbai,studijos, pamokos, pinigai, tingėjimas, apatiškumas ir dar galima būtų vardinti, o prie šitų visų priežasčių daugiausiai prisidėjo mūsų visų „mylima” LFF. Rinktinės mačas, viduryje savaitės, stadione turinčiame apšvietimą 18.30 val. Paaiškinkite kur logika? Man primena ANTIFUTBOLO veiklą, nei norą ji populiarinti. Palaikymas – prastas, nors mačo gale pyro šou jį kažkiek pakėlė iš numirusių. Apie priežastis kodėl jis toks buvo sunku rašyti, tiesiog reikia iš klaidų mokytis ir tobulėti. Su finaliniu švilpuku žaidėjai ateina pas mus, dešimtinė pasileidžia pas juos „medžioti” maikučių, kiti iš paskutinių balsų dėkoja komandai!

Po mėnesio rinktinės vėl žais Lietuvoje, tad planuokitės studijas, darbus ir lėksime palaikyti!

Kristinos Č. nuotraukos ČIA.

O dabar apie artimiausius įvykius. Sekmadienį susitinkame su FK Dainava! Mačo pradžia 19 val. Kaip žinia į FKE grįžo Marko, tad privalome jį pasitikti kaip pridera! Ateik į PA sektorių, pasiimk draugą ir gerą nuotaiką! Pirmyn mėlynai raudoni!

 

Latvija – Lietuva 2013.09.06 (2:1)

DSC_0079-viIlgai planuota, organizuota išvyka į Latviją pagaliau įvyko, deja, bet jos pabaiga nelabai džiuginanti.

Rinktinės aktyvas geras dvi savaites suko galvas kaip kuo geriau pasirodyti per šį mačą, kaip organizuoti palaikymą, kad jis suskambėtų visoje Rygoje, kokią choreo būtų galima įgyvendinti bei kiti organizaciniai klausimai. Galime pasakyti, kad laiko ir organizuotumo trūkumas įtakojo tai, kad ne viskas įvyko taip kaip buvo sudėliota.

Į kelionę žmonės pradėjo rinktis likus gerai valandai iki išvažiavimo, bet juk negali viskas taip gerai klostytis, tad atsirado ir vėluojančių ir bilietą namie palikusių, bet nuo grafiko atsilikome nedaug, tad labai smarkiai ne sijaudinome ir pasileidome į kelią.

Iš Panevėžio pajudėjo autobusas su 39 asmenimis, 32 PA atstovai, 5 Sūduvos Sakalų atstovai ir dar keli žmonės panorėję palaikyti rinktinę Rygoje. Kelionė iki pasienio klostėsi gan ramiai ir sklandžiai, o štai ties pasieniu sulaukėme pareigūnų patikrinimo, bet mūsų vairuotojo kalbos sugebėjimais ir policininkų gera nuotaika leido greitai pereiti šį patikrinimą ir mes jau pakeliui į Rygą.DSC_0274-vi

Rygoje, be klaidžiojimų pasiekiame eisenos susirinkimo vietą, kurioje jau buriavosi lietuvių pajėgos. Dėl vėlavimo eisena prasidėjo kiek vėliau, nei buvo planuota, bet prasidėjo ji įspūdingai, su daug šviesų ir daug garso. Stadioną pasiekiame likus kelioms dešimtims minučių iki pradžios. Kipišas su policija ir apsauga patekimą į stadioną nukėlė dar kelioms minutėms, o šio aprašymo autorius į stadioną pateko jau prasidėjus Lietuvos himnui.

Palaikymas viso mačo metu stipriai bangavo ir būtų sunku nusakyti kokio jis lygio buvo. Dažnai suskambėdavome tikrai įspūdingai, kartais vos iš lemendavome žodelį. Palaikymas, kad ir kaip buvo stengtasi netapo toks kokio norėjome, skaudžiausias klausimas išliko pyro netikslingas panaudojimas, nepavyko ir choreo su trispalvėmis. Yra dar kur tobulėti su rinktinės palaikymu, tai yra faktas.

DSC_0315-viKas nėra meškasviedžio gerbėjai viliuosi matė rungtynes ir apie jas daug nėra ką kalbėti. Pralaimėta ten kur turėjome imti 3 taškus ir toliau tik nukalti Lichtenšteiną. Deja..į žaidimo subtilybes nesivelsiu, nes būtų per daug skaudu turbūt.

Po mačo esame užlaikomi stadione, tad kelionė namo nusikelia dar kelias dešimtis minučių. Visi išsiskirsto į savus transportus, o 3 autobusų karavanas pajuda iš Rygos su policijos palyda. 20 km už Rygos pakelėje pasirodo „miško gyventojų būryss“ apšviestas raudonų šviesų, bet „sveikintis“ su jais nestojama, nes mes juk dar ne esame miško gyventojai ar ne? Miškiniai įdomumo vardan, buvo iš FKV & Co draugijos.

Namus pasiekiame naktį, vieni keliauja namo ilsėtis, kiti nuplauti skaudų pralaimėjimo kartėlio.

Ačiū visiems keliavusiems ir norime priminti, kad laukia dar vienas mūšis dėl garbės Marijampolėje rugsėjo 10 d. 18.30 val. Komandai kaip niekad reikia mūsų, tad kviečiame keliauti kartu. Daugiau informacijos apie kelionę ir naujausias žinias galite rasti mūsų facebook`o grupėjė.

V. Knyzelio/ LFF.lt nuotraukos ČIA.

Kristinos Č. nuotraukos ČIA.

Ultras.lt aprašymas ČIA.

Latvija – Lietuva, Lietuva – Lichtenšteinas (2013-09-06, 2013-09-10)

456458_298553990215752_827742901_o

Šiandien rugpjūčio 12d. prekyboje pasirodė bilietai į Latvija – Lietuva rungtynes, kurios vyks rugsėjo 6d. 21.10 val. Skonto stadione, Rygoje. Lietuviams yra išskirta 750 vietų, U ir V sektoriuose. Daugiau informacijos čia.

Pirmosios Armados atstovai kaip visada keliaus palaikyti rinktinės, o kadangi kaimynė Latvija yra labai netoli, tad tikimės ir  Jūsų visų didelio aktyvumo. Pasižymėkite šią datą kalendoriuje!!!

Visa informacija norintiems vykti facebook’o įvykyje čia.

Paskubėkite, nes bilietų kiekis mažėja!

———————————————————————————————————————————————————————————————————–

Taip pat reikia nepamiršti, kad rugsėjo 10 d. Lietuva susikaus su Lichtenšteinu, mačo pradžia 18,30 val. Marijampolėje. Bilietai taip pat jau prekyboje, o jų kainos ypač mažos. Abonimentų turėtojai 4 bilietus gali įsigyti po 15lt.  Bilietų pirkimas čia.

Lietuva – Graikija (0:1) 2013.06.07

Po įnirtingos kovos Lietuva nusileido Graikijos ekipai, tačiau Lietuvos aktyviųjų fanų tribūna padarė tai, kas iki šiol kažin ar yra buvę – palaikymą aukščiausiame lygyje. Kviečiame pasigrožėti susuktu video iš šių rungtynių.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=PRLXo-aeQME

Kristinos nuotraukos:  http://public.fotki.com/lynxx/futbolas/2013-m-sezonas/lietuva-graikija-20/#media

Slovakija – Lietuva (1:1) 2013.03.22 Žilina

Kas nevažiavo gailėkitės, tik tiek galima pasakyti apie šią nuostabią kelionę, tik gaila kad pergalės nepavyko išplėšti. Žilina aplankė 14 PA atstovų, kurie į Slovakiją keliavo trimis skirtinais būdais. Didžioji dalis (11) keliavo iš Lietuvos jungtiniu fanų autobusu, iš Anglijos atskrido dar du asmenys, o dar vienas atvyko automobiliu. Įspūdžių kalnas kaip ir svaigiųjų gėrimų, po šios kelionės dar ilgai teko atsigavinėti.

Taip pat galite pasiskaityti ultras.lt aprašymą

Ekranas Ultras On Tour: Lichtenšteinas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Keturios paros ir beveik 4000 kilometrų Europos vidury..

Kaip ir visada, PA vaikinai neapleidžia nacionalinės rinktinės reikalų, tad ne išimtis ir mažylis Lichtenšteinas, kur Lietuva…na, pabaigą visi žinote ir apie mačo rezultatą nekalbėsiu.

Į 35 tūkstančius gyventojų turinčią valstybę išsiruošė 6 PA vaikinai ir kelionės transportas pirmąkart kiek netikėtai buvo Espace`as. Prieš vyjezdą buvo planuota keliauti traukiniais, tačiau vienam iš kompanjonų patyrus traumą, nuspręsta keliauti be didesnio judesio erdvia mašina. Į tolimą kelią išsiruošta dar trečiadienį vakare ir nelabai skubant su nemažais būtinais sustojimais ketvirtadienį antroje pusėje pasiekta Čekijos sostinė Praha, kur mėlynai raudoni jau anksčiau nusprendė būtent čia pailsėti nuo autostradų ir atsikvėpti gražiame mieste su šauniu senamiesčiu. Apie vakaro linksmus nuotykius neišsiplėsiu, tik paminėsiu, jog paskutiniai į nakvynės vietą iš miesto grįžo likus…mažiau nei 2 valandoms iki išvykimo į Lichtenšteiną. Iškeliavome Labai anksti, kiek po šešių ryto, ir tikėjomės dar pirmojoje dienos pusėje pasiekti Vaduzą. Dėl tam tikrų priežasčių rungtynių stadioną pasiekiame tik likus kiek daugiau nei 2 valandoms iki mačo. Ir jėgų bei didelio noro pasivaikščioti po sostinę-kaimą neturime, laiką leidžiame prie stadiono, kur su kiekviena minute lietuvių vis daugėjo. Apie palaikymą nėra ką kalbėti, nes tai jau išgvildenta tema kituose forumuose ir komentaruose. Viena aišku, jog antrasis kėlinys palaikymo prasme prasčiausias kiek teko būti rinktinės varžybose. Po mačo atslūgus pirmosioms nusivylimo emocijoms ir šiek tiek užkandus iškeliavome vėl atgal link Prahos. Prie Čekijos sostinės buvome ryte, o chek in`as į hostelį tik nuo 15h, tad geras kelias valandas smagiai praleidžiame vienos degalinės teritorijoje, kur kartais stebindavome netikėtomis pramogomis atvykusius keleivius bei degalinės darbuotojas. Pasivaišinus ne vienu puikiu buteliu gero čekiško alaus patraukiam į hostelį ir išsikrovę daiktus bei kiek atsipūtę nakvynės vietoje traukiame į jau pažįstamą miesto centrą, kur vėlgi, netrūko smagių akimirkų ir pramogų. O kitą dieną ir naktį laukė ilga kelionė per Lenkijos kelius. Netektų nuobodžiauti, ir čia nestabdėme čekiško ir lenkiško alaus tema. Sveikiname Ž. ir L. pramušus pirmąjį vyjezdą už LTU rinktinę !

Kitos rungtynės

Išvykų TOP 5
Prisijunk prie Mūsų!