Archive for the ‘LFF Taurė’ Category

VMFD Žalgiris – FK EKRANAS 2014.10.01 (3:0)

10653804_10203036066010289_8973304990902280275_nSpalio 1 d. nesėkmingai susiklosčiusiose rungtynėse komandą palaikė 15 PA atstovų, du ekipažai iš Panevėžio bei jau ,,vietiniai” vilniečiai. Pirmą kėlinį palaikymas buvo geras, na o antrą kėlinį paveikė komandos žaidimas (turėtų būti priešingai). Dar kartą norime padėkoti LFF už apšvietimą ir rungtynių laiką .

Na, o  dabar visi narkomanai, alkoholikai , studentai ir bedarbiai registruojamės į paskutinę tolimą išvyką – Klaipėdą!

P.s visi dirbantys taip ar taip visi važiuoja.

Registracija tel. 865666773, daugiau informacijos mūsų facebook’o paskyroje!

Pirmyn mėlynai raudoni!

FK Šiauliai – FK Ekranas 2013.10.02 (1:0)

To, ko dar nematėme šį sezoną…

9 PA nariai, kurie pabuvojo vakar Šiauliuose su pykčiu, liūdesiu ir nusivylimu pripažino, kad mūsų komandą aikštėje atrodė blogiausiai šį sezoną. O kaip vyko žaidimas, taip vyko ir palaikymas. Vos kelios dainos viso mačo metu suskambėjo stadione. Reiktų gal tik paminėti, kad žaidimas buvo panašus į futbolą iki 40 min. kada gavom pendelį į savo vartus, tada viskas ir baigėsi. Kūryba baigėsi, atakos baigėsi, aštrumas ir noras kovoti taip pat. Panašu, kad komanda yra gilioje duobėje ir iš jos lipti nededama reikiamas kiekis pastangų. Jei netyčia trenerių štabas, klubo valdžia, ar žaidėjai pamatys šitą aprašymą, tikimės ir prašome Jūsų likusius mačus sužaisti su ugnimi akyse ir pagarba širdyje.

Pirmyn mėlynai raudoni!

LFF taurė: FC Šiaulių „Šiauliai – FK Panevėžio „Ekranas” (2:1) 2013.05.01

Gegužės 1-oji , ne darbo diena ,bet pasirodo pusei tribūnos darbo diena. Iškeliauja 21 asmuo ir Šiauliuose prisijungia dar 2 , bendro 23 PA asmenys . Prieš švilpuką užkuriami dūmai, kurie paskandina mus stadione ir taip pradedame palaikymą . Palaikymas dar visai neblogas, tačiau Ekranas prasileidžia įvartį……Pradedame skaičiuoti kiek dar mums įvarčių reikia, o laikas senka….Galiausiai Šiauliai muša antrąjį įvartį , bet visų nuostabai PA vis dar nuteikinėja komandą mušt įvarčius, galima sakyti pavyksta, Rimkevičius švelnina rezultatą 2-1 . Tačiau komanda nerodo jokio noro kovoti, rungtynės taip ir baigiasi . Po varžybų padėkojame komandai ir patraukėme link namų .

LFF taurė: Panevėžio „Ekranas” – Šiaulių „Šiauliai” (1:2) 2013.04.16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Antradienį po darbų visi rinkosi į PFA stadioną , kur mėlynai raudoni susitiko su Šiauliais, kovoje dėl taurės . Apie patį žaidimą nėra ko šnekėti….3 pralaimėjimas iš eilės tikrai nesukelia džiaugsmo . Apie palaikymą, pirmą kėlinį palaikymas pusėtinas, bet be didesnių pauzių. Prasidėjus antrąjam kėliniui tribūna pasipildo vėluojančiais asmenimis ir turime 43 asmenis . Palaikymas nuo to tik gerėja ir linksmėja , 85 minutę užkuriamos dūmšaškės, fajeriai ir dvi mojuojamos vėliavos . Po varžybų išlaikome tradiciją ir padėkojame komandai už varžybas nors ir trečias iš eilės pralaimėtas…

LFF Supertaurė: Panevėžio „Ekranas” – VMFD „Žalgiris” (0:1) 2013.03.02

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pabudome iš žiemos miego ir keliavome į Marijampolę, kur vyko pirmasis oficialus šio sezono mačas – Supertaurė. Kurioje susikovėme su VMFD Žalgiriu. Į šią išvyką atvyksta 51 PA atstovas. Mačo pradžioje įgyvendimas šioks toks vaizdinins palaikymas. Mojuojamos vėliavos, ir stilizuotos juostos su užrašu TAURĖ MŪSŲ ir baltas konfety, kaip vėliau pasitvirtino ji nukeliavo į priešingą pusę – Vilnių. Palaikymą viso mačo metu galima vertinti kaip smarkiai banguotą, o kas nugalėjo šiuos chorų karus vertinti taip pat labai sunku, nes Marijampolės „gardas“ ne geriausios akustikos darinys, ypač kai abi aktyviųjų fanų grupuotės stovi vienoje tribūnoje. Tad šį klausimą paliekame spręsti kiekvienam pagal save. Rungtynės nežybėjo gražiu žaidimu, bet vis dėlto tame ilgame žaidime, kuris vyko 120 minučių buvo pranašesni varžovai. 102 – oji minutė buvo tas lūžio taškas, kada po rikošeto FKE gauna golą į savo vartus ir mes pralaimime. Rezultatas turėjo būti, kaip išsiaiškinta vėliau ir 2:0 žalgiriečių naudai, bet teisėjas kažko išsigandęs ( gal mūsų) įvarčio neįskaitė. Po mačo nuovargis liūdnos nuotaikos dar ilgai tvyrojo autobuse, tik priartėjus prie namų, nuotaika ėmė kilti, juk dar niekas neprarasta ir viskas prieš akis. Pirmyn mėlynai raudoni!!!

Pakruojo „Kruoja” – Panevėžio „Ekranas” (0:2) 2012.11.07

LFF taurė: Alytaus „Dainava” – Panevėžio „Ekranas” (0:3) 2012.10.24

LFF taurė: VMFD „Žalgiris” – Panevėžio „Ekranas” (3:1, po baudinių) 2012.05.20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dar savaitė iki finalo pradėjome agituoti žmones kelionei . Kaip visada panevėžiečiai neskuba registruotis, tačiau kelionės dieną susirenka 73 registruoti asmenys, surinktas autobusas ir mikroautobusas . Visų keliaujančių nuotaikos tą dieną buvo tiesiog nuostabios, nes ir oras puikus ,ir neeilinės varžybos, bei gausus būrys bendraminčių . Marijampolėje prie mūsų dar prisijungia 13 Vilniaus fronto narių , bei vienas iš Kauno . Tribūnoje turime 87 asmenis , kurių 76 priskiriami PA gretoms . Pati gausiausia mūsų išvyka šiais metais ir geriausias palaikymas . Priešingai nei aikštėje, tribūnose buvo įdomesnė kova, kur buvo naudojama gausiai pirotechnikos, mojuojamų vėliavų bei visų asmenų užsivedimas ir noras kuo geriau palaikyti savo gimtojo miesto klubą .
Palaikymas prasidėjo dar gerokai anksčiau prieš teisėjo švilpuką . Buvo pasiruošta trispalvė, nes manėme jog LFF Taurės finalo pradžioje bus giedamas Lietuvos himnas, tačiau taip neįvyko ir mūsų trispalvės pakėlimas daug kam iškėlė klausimų, ką mes tuo norėjome pasakyti . Kėlinys pradedamas gausiais raudonais dūmais bei petardomis, kurie davė nuostabų vaizdą tribūnoje. Vėliau buvo deginami balti dūmai bei sprogdinami garsiniai užtaisai, baigiantis pirmajam kėliniui vietiniai reindžeriai patikrina mūsų budrumą ir įžeidumą , šiuo atveju manau didesnio incidento išvengta jaunajam pareigūnui nepanaudojus ašarinių dujų . Antrasis kėlinys šiek tiek niūresnis palaikymo kokybės atveju . Antrajame kėlinyje panaudojami mėlynai raudoni dūmai kartu su mojuojamomis vėliavomis , petardomis . Kėliniui einant į pabaigą dar užkuriam keletą dūminių užtaisų , 3 raudoni deglai bei kaip visada neapseinama be ,,kaboom” . Baigėsi pagrindinis laikas, pratęsimas kuris nedžiugino mūsų, nors ir turėjome kamuolio kontrolę , vieną kitą pavojingesnę ,,pusprogę” . Prasidedant vienuolikos metrų baudiniams, buvo nutarta tribūnoje visiems susikabinti ir palaikyti komandą be skanduočių, nekeliant įtampos. Mano asmenine nuomone, tai buvo prastas variantas, bet tradicijos yra tradicijos . Mūsų patyrusiems žaidėjams spardant ,,dievui į langus ” buvo aišku , kad šiemet nelaimėsim taurės . Po varžybų nusileidžiame padėkoti komandai, pastaroji praėjo pro mus paspaudžiant rankas. Matėsi vyrų liūdesys, žaidimas yra žaidimas , kamuolys apvalus visiems . Apdovanojimų ceremonijos nelaukiame nei mes , nei žaidėjai – visi patraukiame namų link . Daugumos pyktį sukėlė FKE neatėjus atsiimti diplomų už antrąją vietą, bet kam tas diplomas reikalingas pralošus loteriją , nelaimingą loterijos bilietą ar pasiliekate sau? Kelionė namo neprailgsta, gimtajame mieste visi patraukė kas kur .

LFF taurė: Panevėžio „Ekranas” – Vilniaus „REO” (2:0) 2012.04.25

Trečiadienis balandžio 25diena, renkamės  Draugystės stadione, atsakomasis mačas su REO, valandai likus iki rungtynių nieko gero nežada palaikymo atžvilgiu ,zmonių susirinkę ~10 . Laikas irgi nelabia tinkamas,daug kas darbų nebaigę.Atėjo mačo pradžia.  Žaidėjai jau keliauja i  aikštelę,o  tribūnoje vis dėl to  30 veidų susirinko. Tarp kurių buvo malonu pamatyti  ponaitį B.,kuris buvo pargrįžęs  iš už marių jūrų.

Švilpukas nuaidi,pradedam palaikimą, palaikimas nelabai ispūdingas ,su tam tikromis pertraukelimis skanduojame tai garsiau tai tyliau.Žaidimas  mūsų naudai ,ko pasekoje 45minutę pasižymi  Velička, nors mums pasirodė kad įvartį įmušė Kavaliauskas. Taip baigėsi pirmasis kėlinys.

Antrajame kelinyje šioks toks pagyvėjimas jaučiasi tribunoje.  Ir  praėjus keletai minučių  vėl pasižymi Velička.  2:0 mūsų naudai. Žaidimas artėja i pabaiga. Palaikimo kokybė nepasikeitė. Visi laukia rungtynių pabaigos su ta mintim ,kur bus galima paveizėti čempionų lygos rungtynes.  Taigi mes jau LFF FINALE!!!!!!!

LFF taurė FK „Kruoja” – FK „Ekranas” (1:2) 2011.11.02

Pergalė!!! PA 13 narių. Realiai kurie nebesirgo ilguoju savaitgaliu ~8 . Varžybos niūros, pirmas kėlinys Kruojos iniciatyva.Ekranas praleidęs golą pradeda žaisti, lygina . Pratęsimas akivaizdžiai parodė kas yra fiziškai geriau pasirengę ir turi geresnius keitimus . Pirmo kėlinio pradžioje užkuriama dūminė šaškė ir sprogdinama viena garsinė petarda. Palaikymas kartkartėmis , kad nesušalti ir po įvarčių ( 3 ) bei padėka komandai po varžybų. Stadione be komandų atstovų suskaičiuotas 97 asmuo – 13 PA narių , 2 vairuotojai , apsauga , moksleiviai atostogaujantys bei kamuolius padavinėjantys , visi likę nepatenkinti teisėju asmenys.

Kitos rungtynės

Išvykų TOP 5
Prisijunk prie Mūsų!