Author Archive

FK “Ekranas” – FK “Banga” (1:1) 2011.05.01

Sekmadienį rinkomės su viltimi pamatyti pirmąją pergalę namuose… Ir norą tam pareiškė 46 asmenys. Aišku nostalgiškai pasišnekučiuodami apie „anksčiau” žvelgiame į priekį. Palaikymas niurokas,bet vyksta beveik be paliovos. Smagu ,kad girdimas ir priešininkų komandos gerbėjų palaikymas. BanFan ~35. Mačas vyksta FKE kiek labiau puolant,tačiau neišnaudojant progų, tad vėl pateisinamas posakis „Neįmuši tu – įmuš tau”. Paleidžiam dūmus ir padainuojam savo naująjį gabaliuką, kuris beje skamba labai neblogai. Dėkingi tau A.! Rezultatas  1:1, kuris, deja, džiūgauti neleidžia.

Taigi, ultrasai, nepamirštam ,kad sekmadienį kylam į Šiaulius!

FK “Kruoja” – FK “Ekranas” (0:4) 2011.04.23

Pavasariškas oras, artėjančios šventės ir artima išvyka į netolimą miestelį Pakruojį, žadėjo gausų kiekį Pirmosios Armados atstovų tribūnoje, bet ne viskas kaip norėtųsi. Kad ir kaip bebūtų gaila Pakruojį pasiekė tik 24 asmenys+ 5 pasijungė jau nuvykus. Taigi sektoriuje turime 29 žmonės. Ilgai laukti netenka ir jau 15 minutę iš vienuolikos metrų žymos pasižymi Velička. Palaikymas vidutiniškas, po įvarčių pagerėjantis. Mačo pradžioje pakeliama mėlynai raudona paklodė, sudeginama dumšaškė. Daugiau įvarčių pirmame kėlinyje nesulaukiame. Po pertraukos sulaukiame Kruojos vartų šturmo ir jau 59 minute Dedura lupa dar vieną įvartį, po to seka nuostabaus grožio Marko įvartis, o 86 minute Kruoją sužlugdo Markevičiaus įvartis. Taigi galutinis rezultatas 0.4. Po švilpuko išmetamos konfetį ir pakuriama dumšaškė, kuri šiek tiek sutrukdo padėkoti žaidėjams. Nuostabi pergalė ir nuostabus oras, tikėkimės grįžtame į pergalių kelią. Taigi nusirišame vėliavas, sulipame į transportą ir keliaujame namo. Gerų visiems šv.Velykų, kietų mėlynai raudonų kiaušinių ir susitiksime jau gegužės 1 dieną mūsų stadione su Gargždų Bangos komandą, tad greitai susitiksime tribūnoje.

28 Fanų turnyras

Po žiemos pertraukos bundame kartu su tradiciniu fanų turnyru, kuriame šiemet kaip niekad daug ekipų – 20. Jei neklystu, tai fančempų rekordas. Savaitė prieš turnyrą burtai ir Aivaro ranka lėmė, deja, stipriausią pogrupį. “Na, nieko tokio, važiuosime kovoti”, – tokiomis mintimis pasitikome šią žinią.

Dvejos pergalės, lygiosios ir vienas pralaimėjimas, šeši įmušti, keturi praleisti. Tokia statistika grupėje. Deja, to nepakako, jog patektume į ketvirtfinalį ir fanų turnyras baigėsi sekmadienio ryte.

Be dešimties futbolininkų balkone turnyrą stebėjo ir mėlynai raudonus palaikė dar keliolikos PA atstovų grupelė.

Pirmas varžovas – Pietų 4. Pats rimčiausias varžovas grupėje, turnyro favoritai ir namų šeimininkai. Realiai vertindami priešininkus, iš rungtynių tikėjomės išpešti tašką. Nieko prarasti neturėjome, tad rungtynes pradėjome drąsiai. Ne sykį prasmūgiuodavome, kamuolys skriedavo arba šalia vartų arba Pietų 4 vartininkas E.Dudko (Makaka) būdavo savo vietoje. Deja, pirmo kėlinio vidury prasileidžiame kontrataką, iš arti sušaudo mūsų vartininką ir gauname 0:1. Pirmame kėlinyje rezultatas nebesikeičia ir visos viltys dedamos į antrą rungtynių pusę. Netrukus pavojingą mūsų (mano) ataką neleistinai stabdo vienas gynėjų ir teisėjas skiria baudos smūgį. Čia netikėtai nusišypso sėkmė, vartininko Salvės smūgio neatremia E.Dudko ir rezultatas lygūs. Deja, džiaugsmo tik vienai minutei. Iškart po įvarčio Pietų 4 surengia pavyzdingą ataką ir atstato turėtą pranašumą. Nors iki rungtynių pabaigos turėjome iniciatyvą ir ne kartą pavojingai atakavome, arba tas pats Makaka fantastiškai sužaisdavo arba gelbėjo virpstas arba patys nesugebėjome „uždaryti“ perdavimų. Pavyzdžiui, paskutinio kampinio metu. Na, guodėm save bent jau gražiomis, kovingomis rungtynėmis ir laukėme kitų varžovų.

O sekantys – ukrainiečiai Lvovo „Karpaty“. Priešininkai vėlavo į turnyrą ir tik atvykę iškart stojo į kovą su mumis. Rungtynės prasidėjo atsargiai, tačiau dažniau atakas regzdavome mes. Vieną jų, beje po vartininko greito reido link „Karpaty“ vartų, perdavimą gavęs Balabanas prieš vartus išnaudoja gerą progą ir išveda komandą į priekį. Nors vėliau ir turėjome progų, padidinti persvaros nepavyko. Atidžiai gindamiesi, neleidome mūsų gerbėjams aikčioti dėl varžovų pavojingų atakų, švenčiame kuklią bet labai svarbią pergalę.

Trečiosios rungtynės turėjo būti lengvas pasivaikščiojimas pavasarį parke, deja, teko gerokai paprakaituoti. Kaišiadorių „Baltai“ niekada negarsėjo stipria sudėtimi, ir žinant, kad juos 8:0 suvalgė „Šiauliai“, panašaus rungtynių scenarijaus ir tikėjomės. Deja, pirmą kėlinį sugebėjome baigti net lygiosiomis 1:1, antrame išvargome tik du įvarčius. Tad pergale 3:1 baigėme varžybas pirmąją turnyro dieną.

O vakarop laukė turiningas vakaras, kas viename ar kitame bare aptarinėjo savo įspūdžius su kitais fančempo dalyviais. išlenktas ne vienas bokalas, prisimintas ne vienas įdomus vyjezdas ar aptartas opus reikalas.

Sekmadienį lemiama dvikova dėl patekimo į kitą etapą prieš „Šiaulius“. Jie ir mes buvome surinkę po lygiai taškų, tik varžovų geresnis įvarčių santykis. Tad mus gelbėjo tik pergalė. Deja, mūsų viltys apie šiauliečių kondiciją po nakties, nepasitvirtino, tad jokio pranašumo neturėjome. Teko kovoti. Šiauliečiai, suprasdami savo situaciją, žaisti neskubėjo, atidžiai gynėsi, o mes labai rimtų argumentų taip pat nepateikėme. Pirmas kėlinys – nulinės lygiosios ir su viltimis – į antrą kėlinį. Jis prasideda tragiškai, prasileidžiame įvartį ir mūsų padėtis nepavydėtina. Spaudžiame varžovus ir po vieno kampinio pavyksta Čiamui lyginti rezultatą. Lieka dar kelios vilties minutės. Nors dar turime kelias pusproges, deja, teisėjas fiksuoja lygiąsias. Tai yra viskas, kaip pasakytų žinoma „futbolo enciklopedija“.

Galime guostis, jog žaidėme išties neblogai ir tai buvo ryškus kokybės pokytis, lyginant su paskutiniais turnyrais, kur atrodėm tragiškai. Ir mūsų vartininkas Salvė, kurį UCCM`as praminė Čilavertu, prigriebė geriausio vartininko prizą. Jis to vertas!
Fančempą tradiciškai laimi Pietų 4, finale 2:0 įveikę „Šiaulius“. Ką gi, finalas tik patvirtino, jog nebuvome „lavonai“, pralaimėjome tik čempionams, o su sidabro laimėtojais sužaidėme lygiom… Toks tad kartais tas futbolas. P.S. iniciatyvinė PA grupė rekomenduoja Aivarui susilaikyti nuo burtų traukimo ceremonijos ir joje nebedalyvauti.

Kitos rungtynės

Išvykų TOP 5
Prisijunk prie Mūsų!