Author Archive

EURO2012 atrankos abonementai.

Sirgaliams primename, kad iki kovo 1 d.  turite paskutinę galimybę sutaupyti įsigydami abonementą į Lietuvos rinktinės 2012 m. Europos čempionato atrankos varžybas. Abonemento kaina – nuo 120 litų (3 rungtynės – po 40 litų), tačiau taikomos 20-25 proc. nuolaidos! Abonementai parduodami www.bilietai.lt kasose arba internete www.bilietai.lt. Nuo kovo 1 d. bus galima įsigyti tik bilietus, kaina – nuo 100 lt.

Kaulykite iš tėvų pinigus, skolinkitės, bet privalote tureti abonementą. Be to, su abonementu nemokamai pateksite į mačą su Lenkais! 4 mačai už 120 Lt – nepraleiskit tokios progos.

FK „Sūduva” – FK „Ekranas” 0:2 (2010 11 07)

Paskutinis šio sezono akordas – mačas Marijampolėje. Paskutinis mačas, tad iš Panevėžio išjuda autobusas su 32 armadiečiais, bei auto su dar 3. Kaune priegriebta dar pora ir Marijampolėje jau pylė bakan patsai fiureris. Paskutinis mačas, leistina viskas… Kelionė neprailgsta ir mes jau ten. Kur įdiotai liepia žaisti futbolą manieže… Susibazuojame sektoriuje ir pradedam palaikymą, kuris angare skamba neblogai. FKE vyrukai žaidžia atostogų nuotaikomis tad ir rezultatas nekoks, tačiau jokio nusivylimo, nes mes jau čempionai… Varžybos kaip varžybos, bet čia Marijampolė ir civilizuota apsauga bei policija. Gale mačo mažutis incidentukas, kuris sutrukdo normaliai padėkoti komandai, bet nieko baisaus. Nuostolių nėra. Kelionė atgal su dainom ir kitais dalykėliais…

P.s. Gaila A. kuris grįžęs turėjo stovėti darbe už baro… Bet bare blaivas barmenas ir neturi būti.

P.s.2 Didelis dėkui visiem, kurie buvo kartu visa sezoną, kurie negailėjo nei lėšų nei balsų nei laiko. Ačiū tiems kurie prisidėjo prie to, kad Pirmoji Armada jau 8 metus visur su FKE… Ir viliuosi, kad sezono uždarymas bus ne ką prastesnis nei pats sezonas.

Labiausiai AČIŪ Jums, FKE Vyrai, kad mes galime trečiąjį kartą iš eilės su pasididžiavimu tarti „Čempionų miestas”.

FK „Vidzgiris” – FK „Ekranas” 0:1 (2010 11 03, LFF taurė)

Jau tapus čempionais sunku buvo tikėtis gausaus vyjezdo darbo dieną į dar nepabuvotą kraštą – Alytų. Daugiau dėmesio skiriant paskutinėms sezono varžyboms Majamyje, vykti į Alytų norą pareiškia 8 armadiečiai. Tačiau iškilus nesklandumams naująjį Alytaus stadioną aplanko tik 1 PA narys . Ar darbai, ar mokslai , ar jau čempioniškos nuotaikos tokį rezultatą davė.  FKE taip pat žaidė labai atsipalaidavę, ko pasekoje panevėžiečiai buvo spaudžiami dzūkų vos ne visas varžybas. Tik laimės dėka FKE kovos pusfinalyje.

FK „Ekranas” – FC „Šiauliai” 2:1 (2010 10 31)

Ką gi, praėjo nemažai laiko, buvo švenčių ir nutikimų, bet prisiminiau, kad reiktų aprašyti kas gi įvyko tą gūdų 2010 metų paskutinį spalio sekmadienį. Ažiotažas prieš rungtynes buvo didelis, nes šis mačas, kaip parodė laikas, buvo čempioniškas, be to klubo valdžia padarė nemokamą įėjimą į rungtynes. Dėl tokio ažiotažo ir į mūsų tribūną prigužėjo daugiau žmonių nei įprastai. Judant iš parkelio jau girdėjosi, kad galbūt išvysime futbolą! Taip ir nutiko, nes stadionas buvo pilnas, rungtynes rodė TV, žodžiu, beveik kaip normaliame pasaulyje. Nuo pirmų minučių FKE buvo nusiteikę padovanoti panevėžiečiams pergalę. Jau pirmojo kėlinuko viduryje turim golą, o tada ir prasidėjo linksmybės – pirotechnika ir užrašas „Čempionai nenugalimi” ir taip visą likusi laiką… Antrajame kėlinuke antras golas ir tauta tiki, jog mes jau čempionai. Į palaikymą įsijungia miestiečiai skanduodami klubo pavadinimą. Taigi taigi, ilgai lauktas teisėjo švilpukas skelbiantis, kad mes ČEMPIONAI!!!!!!!!!!!!!!!!! Visa tribūna pasipila į aikšte kur padėkos žaidėjams, fejerverkai ir puiki nuotaika kuri neblėso visą vakarą. Ačiū vyrams už sunkų darbą ir už nuostabias pergales.

Auksas mūsų!

Trečią kartą iš eilės Lietuvos futbolo sostinė – PANEVĖŽYS! Tegyvuoja mėlyna raudona!

FK „Tauras” – FK „Ekranas” 0:2 (2010 10 23)

Mačas Klaipėdoje su Taurage nieko gero nežadėjo. Tolima kelionė visada būna šiek tiek nesaikinga. Taigi į šią išvyką iškeliauja 15 PA narių plius vienas prisijungia Klaipėdoje. Kelionė labai neprailgsta, o ją praskaidrina Tytuvėnuose sutiktas A. Padiskutavę , kad FKE fanų galima surasti visur, kylame toliau. Prie Klaipėdos susitinkame Tauragės fanus, paskui kuriuos nukeliaujame iki stadiono. Ką gi, stadione be abiejų komandos fanų galima priskaičiuoti gal 30 – 40 žmonių. Rungtynės kaip rungtynės, FKE žaidžia susikaupę, to pasakoje rungtynių pabaigoje švieslentėje dega rezultatas 0:2. Kelionė atgal neliūdna, nes mes turime dainingąjį radijų poną N. Aišku viskam yra ribos tad prie Kelmės 50 procentų keleivių miega. Išsilaipinę Panevėžyje traukiame kas kur – vieni į namus kiti į H.D.U.O.

Visi žinome ,kad spalio 31 dieną gali paaiškėti kas taps A lygos čempionais,todėl kažką sakyti nėra tikslo, nes mes patys žinome kur privalome būti.

FK „Ekranas” – FK „Banga” 2:3 (2010 10 17)

Ir vėl lietuviškas futbolas… Į jį susirenka apie 40 žmogėnų. Palaikymas vidutinis, oponentų iš Gragždų apie 20 ir pakankamai girdimas. Apie mačą… FKE įmuša pirmieji, panaudojami dūmai, džiugios nuotaikos, bet, kaip teko pastebėti – neilgam. „Banga” lygina, gale pirmojo kėlinuko muša antrąjį įvartį ir 1:2… Ką gi, pasirodo ir to buvo maža – 3:1. FKE bando atsitiesti švelnindami rezultatą 2:3.  O prieš mačą buvo džiugios nuotaikos, nes „Sūduva” pralaimėjo „Šiauliams”. Na ką gi, džiaugiamės mūsų A lyga ir tikimės geresnių rungtynių ateityje.

FK „Ekranas” – JFK „Olimps” 3:0 (2010 10 10, Baltijos lyga)

Baltijos lygos mačas šeštadienį į tribūną privilioja apie 35 žmones. Stadionas, kaip jau įprasta lietuviškam, o gal reiktų sakyti pabaltiškam stiliui, beveik tuščias. Atsižvelgiant į tai, kad pirmasis mačas svečiuose buvo laimėtas, o Rygos „Olimps” nėra elitinė Latvijos komanda, lengvų rungtynių tikėjosi ir visi stadione buvę žmonės. Palaikymas labai vidutinis, tačiau nieko nepadarysi, reikia verstis su tokiais resursais kokius turi. Aišku, šis mačas buvo kiek linksmesnis, nes sulaukėme tautiečių, sugrįžusių į gimtąjį Panevėžį. Kas iš darbų, kas iš pramogų… Įspūdingai atrodė jaunuoliai, grįžę iš Santandero. Matėsi, kad kelionė iš tolimosios Ispanijos jiems neprailgo. Taigi, mačas jau po pirmo kėlinuko parodė kas žengs į kitą etapą. 3:0, taip ir baigėsi varžybos.

FK „Mažeikiai” – FK „Ekranas” 0-3 (2010 09 18)

Į dar nepabuvotą kraštą susiruošia 14 PA atstovų, deja tik 11 pasiekia. Kiti 3 fanatelino autoservise 🙂 . Neskubėdami ir su sustojimais valandą prieš varžybas mes jau prie stadiono. Deja, oras ne iš geriausių, bet tai mums nuotaikos negadina, atvirkščiai nei mažeikiškiams. Prisipažinsiu, tikėjausi, kad bus užpildyta pusė stadiono, bet… Palaikymas kaip ir pridera vienuolikai žmonių tolimoje išvykoje, komanda palaikoma visas varžybas su pertraukėlėmis gaiviesiems gėrimams, visgi bobų vasara 🙂 Taip pat stadione pastebėtas 5 vaikinukų bandymas palaikyti savo komandą, kurį gožė vietiniai savo užgauliojimais. Kelionė atgal neprailgsta, grįžus visi patraukia kas kur.

FK „Žalgiris” – FK „Ekranas” 1-0 (2010.08.29)

-

Į Vilnių susiruošia 24 armadiečiai, o bendrai ,,Žalgirio” stadione susirenka 30 PA atstovų. Palaikymas visas varžybas tikrai buvo labai kokybiškas bei nenutrūkstamas. Varžybų pradžioje uždegama dūmšaškė, kuri paskandina tribūną dūmuose. FKE prastas žaidimas negadino palaikymo ir tikėdamiesi išlyginamojo įvarčio varžybų gale uždegama dar viena dūmšaškė.

Kitos rungtynės

Išvykų TOP 5
Prisijunk prie Mūsų!