Author Archive

VMFD „Žalgiris“ – Panevėžio „Ekranas“ (2:1) 2012.10.07

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Foto: Kristina Černiauskaitė

FK “Ekranas” – HJK Helsinki 1:0 (2010 07 14, UEFA Čempionų lyga)

FKE-HJK

FK „Banga“ – FK „Ekranas“ 0:3 (2010 07 02)

Pabūvoti netoli pajūrio penktadienio vakarą, ilgojo savaitgalio pradžioje, sugalvoja nuvykti 11 PA narių, kurie vadina tai viena geriausių išvykų. Kaip tokiam žmonių kiekiui, palaikymas tikrai ne prastas .Kiekvienas „Ekrano“ įvartis relaksuoja tribūną, tuo prastindamas mūsų palaikymą. Bet labiausiai tribūna dėkinga šoniniam teisėjui, kuris tikriausiai teisėjavo pirmose varžybose arba paskutinėse… Taip pat labai esame dėkingi Gargždų „Bangos“ klubui už jų įvestas diskriminacines taisykles.. Nusipirkęs alaus stadione negali jo gerti, privalai išeiti už tvoros, tačiau ten gerdamas gali susilaukti ACAB dėmesio, bet tai liečia tik svečių komandos sirgalius.  Po varžybų padėkojam komandai, komanda mums ir patraukiame krautuvės link, kad kelelis neprailgtų, kuris tikrai buvo labai smagus. Gimtąjame mieste visi patraukė kas kur, kas į namus ar toliau švęsti („Ekrano“, Olandų, o kai kam ir Urugvajaus pergalių).
Taigi, čia buvo paskutinė išvyka šį mėnesį, nes kita nusimato tik rūgpjūčio 8d. į Šiaulius. O dabar visi pažadinam savo draugus, kurie užmigo pasaulio čempionatu, ir pačius save ir susitinkame tribūnoje Liepos 14d. 19H ,,Aukštaitijos stadione“varžybose su Helsinkio HJK, kur kursime geriausią palaikymą šį sezoną!

VMFD „Žalgiris“ – FK „Ekranas“ 0:1 (2010 06 27)

Futbolas – šventė po švenčių ir Vilniuje FKE palaikymą kuria 24 Armadiečiai. P4 apie 60-70. Rungtynės pasyvokos, abi komandos atrodo išsisėmusios. Tiesa, aktyviau žaidžia Žalgiris. Antrojo kėlinuko pradžioje Dušan’as muša įvartį. Po to FKE tarsi visiškai sustoja ir, laimei, išsaugo palankų rezultatą. Apie palaikymą iš šalies teko girdėti, jog kaip su tokiu žmonių santykiu, pirmąjį kėlinuką atsilaikėme, antrąjį pralošėm.

FK „Kruoja“ – FK „Ekranas“ 0:2 (2010 06 23)

Joninių išvakares kartu su Pirmąja Armada nusprendžia sutikti 15 žmonių. Į Pakruojį judam kiek kitokiu nei įprasta maršrutu, nenorėdami, kad mikriukas gautų baudą. Žodžiu per kaimus per miškus pasiekiame Pakruojį, o ten mus pasitinka šiek tiek renovuotas stadionas. Kuo galima ir pagirti šį miestelį. Palaikymas pagal žmonių skaičių, todėl komentarų nebereikia. Kruojos sirgalių taip pat yra jų dainos kartas nuo karto pasigirsdavo. Rezultatas tenkinantis – 2:0 ir grįžtam į lyderių poziciją.
Aišku yra ir kita šios išvykos versija. Išvyka pagal poną L.: Pakruojo centrinis stadionas – 3000 žmonių. Gausiai susirinkę Kruojos kibicai užkuria 15 fajerių. PA palaikymas geriausias per visą istoriją. Nereikia žlugdyti žmonių svajonių. 🙂

FK „Ekranas“ – FK „Mažeikiai“ 5:0 (2010 06 12)

Dar vieni A lygos naujokai atvyko į Panevėžį. Deja, išvyko ne kokių nuotaikų. Į tribūną susirenka NETGI 32 Armadiečiai. Stadione gal 300-400 žmonių. Žodžiu, PČ įtakos mūsų lietuviškam futbolui turi. Aišku, mieliau žiūrėti kaip lošia Argentina – Nigerija nei FKE – Mažeikiai. Tikras fanas pasirenka prioritetus. Palaikymas apverktinas, bet vyksta. Pauzės ir visa kita, ką galima apibūdinti „prastoku palaikymu“. Tačiau vienas tikrai geras dalykas tose rungtynėse buvo – FKE žaidimas. Jautėsi, jog lošia skirtingo lygio komandos. Šito buvome jau pasiilgę, o apie žaidimą kalba ir rezultatas – 5:0. Svarbu pergalė. Gero čempionato, „ultrasai“, dirbantys žemės ūkio ar buities ruošos darbus.

FK „Ekranas“ – FK „Klaipėda“ 2:1 (2010 06 05)

Prasidėjusi vasara, geras oras ir dar savaitgalis žadėjo gerą nuotaiką, didelį žmonių būrį tribūnoje, bet bet bet…Kai daug tikiesi mažai gauni. Mačui prasidėjus tribūnoje suplazda mėlynai raudonos mojuojamos vėliavėlės ir 50 snukelių užtraukia pergalės dainą. Dainavimas banguotas, vietomis buvo panašesnis į vidutinį, bet paėmus visą mačą prastesnis nei vidutinis. Aikšėje žaidimas nedžiugina, pilna neišnaudotų progų, su tokiu žaidimu toli nenukeliaujama… tačiau „Ekranas“ laimi rungtynes 2:1, žaidėjai ateina padėkoti už palaikymą, mes dar užtraukiame paskutinę dainą ir išsiskirstome kas kur, kas pratęsti vakaro ir atšvęsti pergalės, kas namo, kas dar kur pasibūti.

FK „Ekranas“ – FK „Vėtra“ 3:2 (2010 05 19)


2010.05.19 Ekranas-VetraAntras mačas su „Vėtra“ per savaitę. Skirtumas tas, kad A lyga ir savos namų sienos. Vėl vidurys savaitės, suskaičiuojama apie 60 mėlynai raudonų. Palaikymas vidutinis, niekuo nesiskiriantis nuo praeitų mačų. O vat aikštėje vaizdas kardinaliai kitoks. FKE puola ir jau 6 minutę Kučys tolimu stipriu smugiu persveria rezultatą, o kėlinio gale jį pats ir padvigubina. Iir to buvo mažai – Radavičius muša 11 m. 3:0 ir pagaliau juntamas ČEMPIONŲ žaidimas. Antrąjame kelinyje FKE puola, bet nerealizuoja ir priverčia mus sunerimti rezultatui tapus 3:2. Viskas baigėsi gerai ir ratas užbaigtas pergale. Dvi savaitės atostogų tiek mums tiek žaidėjams.

FK „Ekranas“ – FK „Vėtra“ 2:1 (2010 05 15 LFF taurės finalas)


Ekranas-Vetra LFF finalasLFF taurės finalas Kaune. Kelios dienos prieš tai susiduriama su problema, kurios kilę dar nebuvo. Nerandam autobuso, nes moksleiviai irgi mėgsta keliauti, tik ne su mumis. Kaip bebūtų,problema išsprendžiama ir į Kauną pajuda 51 PA narys. Iš Vilniaus traukiniu keliauja dar 7 žmonės plius „vietiniai“ kauniečiai – iš viso 72 žmonės. Atvykę į Kauną anksčiau paragaujam alučio ir keliaujam į stadioną, kur pradedamas palaikymas,o jis tikrai geras. Galima sakyti, PA senai taip bešėlo! Gal įvestas bugnas ar nauja daina išjudina tautiečius, o gal noras pasiimti pirmąjį šio sezono trofėjų, kuris Panevėžyje nesisvečiavo jau 10 metų. Pirmo kėlinio galą sugadina 11 metrų baudinys į mūsų vartus ir tai kiek įtakoja palaikymo kokybę antrojo kėlinuko pradžioje iki Galkės smūgio. Lenkiamės jam už tokio grožio įvartį. Kaip kažkas kažkur kaime dainuoja „O tada ir prasidėjo visos linksmybės, šokiai ant stalų ir kitos grožybės“, gale mačo Varnas smūgiu galva išveda FKE į priekį. 2:1 ir taurė mūsų! Nusprendžiame, kad norime į aikštę pasišokinėt su žaidėjais, apsauga bando to neleisti, tačiau prieš traukinį šakutė ne ginklas.  Šampanas, padėkos… ir prie autobuso, kur išlydim žaidėjus. Tiesa, vėtrinių apie 30. Kelionė namo ne visiems sėkminga. Vyrai kaime kalbėjo, kad Fiureriui teko įsitikinti, jog posakis „traukinys šikančių nelaukia“ yra 100 procentų tiesa. Taigi, trečiadienį teks dar kartą įrodyti, kad pergalė Kaune ne atsitiktinumas.

FK „Sūduva“ – FK „Ekranas“ 1:1 (2010 05 12)

Šią karštą darbo dieną laukia išvyka į Marijampolę. Ten visada būna įdomios ir intriguojančios varžybos. Iš Panevėžio pajuda 18 žmonių, keli sustojimai ir mes jau vietoje, kur prie mūsų dar prisijungia 4 Vilniaus fronto nariai. Iš viso 22 žmonės. Jau tampa tradicija 3 mačą iš eilės būti be fiurerio, tai jo darbą perimam pradžioje dviese o veliau pageidavimų koncertas prasideda. Tribūnoje visai nebloga tūsofkė, tik iš to jokios naudos, blankiai girdimės ne tik prieš gausias SS pajėgas, kurių apie 50, ir vietinių žiūrovų ūžesio (daug susirinko, virš 2000 tikrai). Apibendrinan,t gan nemažo alko kiekio ir fiurerio nebuvimas davė savo rezultatą, palaikymas prastas. Kelionė atgal neprailgsta, nes užverda aštrios diskusijos apie tribūną ir galiausiai dainomis apie svetimą klubą.

Kitos rungtynės

Artimiausios rungtynės: PA facebooke

Išvykų TOP 5

1.Utena (Utenis) 36

2.Vilnius (Tera) 29

3.Kaunas (Kauno Žalgiris C) 25

4.Alytus ( Dainava B) 23

5.Vilnius (BFA) 18

Prisijunk prie Mūsų!